ana sayfa > Networker Sözleri, YAZILAR > Ünlü Networkerlardan İnciler

Ünlü Networkerlardan İnciler

Cumartesi, 06 Ağu 2011 yorum ekle yorumlara git

‎”Düşünce biçimleriniz değişebilir ve hayatınızın yönünü etkileyebilir. Düşündüğünüz gibi olabilir. Düşünce süreçleriniz olumsuzsa, içinizden olumsuz konuşursunuz ve bunun da olumsuz sonuçlardan başka hiçbir sonucu olmaz.”

RANJİT SİNGH

“Hiç kimse başarısız olmak istemez. Herkes kazanmak ister. Ama kazanmak istiyorsanız, yenilgiyi ve o yenilgiye rağmen yolunuza devam etmeyi de kabul etmelisiniz. Kazanabilmenin 3 bileşeni vardır: Güven, Sebat ve İstekli Olmak.”

“Kazanma Davranışı” JOSEPH BİSMARK

‎”Bir keresinde Dato’ Vijay bana ‘Hata yapmayı dert etme’ dedi. Ve ben BİRÇOK hata yaptım. Ama kimin umurunda? Çabaladım, çabaladım ve çabaladım. Ve öğrendim. Organize olmayı, bağımsız olmayı ve benim için bir şeyler yapmaları konusunda başkalarına sırt dayamaktan vazgeçmeyi öğrendim. ”

JOSEPH BİSMARK

“Hayatınızda, bulunduğunuz bu noktaya gelmenizde katkısı olan insanlar olduğu bilincine varmalısınız. Bunun bilincine varırsanız, bir sonraki sorum şu olur, bu insanların hayallerine ve isteklerine ne kadar önem veriyorsunuz?”

ARUN GEORGE

“Yeterli sayıda duvarı yıkamadıysanız, asla başkalarına liderlik yapamazsınız.”

“Meydan Okumalar” PATHMAN SENATHİRAJAH

“Elinizi tutabilir, size rehberlik edebilir, size bilgi verebilir, tembellik ettiğinizde sizi biraz zorlayabilir, uykulu olduğunuzda sizi uyandırabilir, kızgın olduğunuzda sizi güldürebilir, motivasyonunuzu ve aldığınız ilhamı korumanızı sağlayabilirim ama HİÇ KİMSE, bu yolculuğu sizin yerinize tamamlayamaz. Bu SİZİN yolculuğunuz.”

“Karar ve Hayal” PATHMAN SENATHİRAJAH

‎”Biz yağmur dansçıları değiliz, kuyu kazıcılarıyız. Yağmur dansçıları sonuç alır ama bu sonuçlar kısa vadeli olur. Biz kuyu kazma şirketiyiz ve bu işi yapmaktan da mutluyuz. İnsanlara, ömür boyu suya sahip olabilmeleri için kendi su kuyularını kazmaları konusunda yardımcı oluyoruz.”

SATHİ SENATHİRAJAH

Yaptıklarınızın sonucu Allah’ın elindedir. Ama çalışmak sizin elinizde!

VİJEY ESWARAN

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someoneShare on Google+0
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok