ana sayfa > Telefon > Nokia’dan 3 yeni telefon…

Nokia’dan 3 yeni telefon…

Cumartesi, 15 Eki 2011 yorum ekle yorumlara git

Nokia C2-02, Nokia C2-03 ve Nokia C2-06 modelleriyle harika bir internet ve harita deneyimi yaşayın.

Nokia, piyasaya sürdüğü uygun fiyatlı üç yeni modeli Nokia C2-02, Nokia C2-03 ve Nokia C2-06 ile ürün portföyünü genişletti.

Nokia Mobil Cihazlar Direktörü Mary McDowell konu hakkında şöyle konuştu: “Nokia’nın yeni modellerinin hepsi, en iyi internet, harita ve mesaj deneyimini sunuyor. Klavye ve dokunmatik ekran arasında seçim yapma imkanıyla, hem çift hem tek SIM kart seçeneğine sahip uygun fiyatlı bir telefonda kullanımı kolay bir şekilde her şeyi bir araya getirdik.”

Geçtiğimiz ay içerisinde Nokia’nın piyasaya sürdüğü üçüncü çift SIM kartlı Nokia modeli olan Nokia C2-03, Nokia’nın benzersiz çift SIM kart özelliklerinin tümünü sunuyor. Bu özellikler arasında, görünüş ve dokunuşta beş SIM karta kadar kişiselleştirme ve Easy Swap özelliğiyle telefonu kapamak ya da bataryayı çıkarmak zorunda kalmadan saniyeler içinde SIM kartı değiştirme imkanı yer alıyor.

Nokia C2-02 ise uygulama mesajı (push messaging) seçenekleri ve kapsamlı anlık mesaj hizmetleri portföyüyle, C2-03’e benzer özellikler sunan tek SIM kartlı bir model. Nokia C2-02, duru ve kusursuz bir görüntü ve canlı renk seçenekleri ile piyasaya sürülüyor.

Herkes için İnternet

Her üç model de Nokia Browser’ın veri sıkıştırma teknolojisi sayesinde harika bir internet deneyimi sunuyor ve internette sörf yapmanın maliyetlerini düşük tutup sayfa indirme hızlarını artırarak hem tüketicilerin hem de operatörlerin yararlanmasını sağlıyor. İnternet tarayıcısı lokal bir başlangıç sayfasıyla açılarak kullanıcının kendisini en çok ilgilendiren içeriğe hemen ulaşmasını sağlıyor ve sık kullanılan ya da daha önce kapatılan sayfalara kolay erişim amacıyla sekmeli görüntülenebiliyor.

McDowell sözlerine “İnternete herkesin girebilmesi için erişimin kolay, hızlı ve uygun fiyatlı olmasını istiyoruz” şeklinde devam ediyor. “Nokia Browser teknolojisi, yerel içerik sunmanın yanı sıra özellikle mobil internetle yeni tanışan kullanıcıların ihtiyaçları olan bilgiye hızla ulaşmalarını sağlıyor ve tüm deneyimi daha kişisel ve eğlenceli bir hale getiriyor.”

Üç model aynı zamanda stereo FM radyo, medya çalar ve 32 GB’a kadar artırılabilen bellek desteği ile kullanıcılara binlerce fotoğraf, video ve Müzik dosyası depolama imkanı sunuyor.

Nokia C2-02 ve Nokia C2-03’ün perakende satış fiyatının 75 Euro (105 dolar) olması bekleniyor. Nokia C2-06’nın fiyatı ise 80 Euro (112 dolar). Üç modelin de 2011’in üçüncü çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor.

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someoneShare on Google+0
  1. Cumartesi, 03 Ara 2011 zamanında 19:57 | #1

    Hello! gaccfaf interesting gaccfaf site! I’m really like it! Very, very gaccfaf good!

  1. şimdilik geri bağlantı yok