ana sayfa > Network Marketing > Ne-Ma Network Çözümlerine Profesyonel Destek Sunuyor

Ne-Ma Network Çözümlerine Profesyonel Destek Sunuyor

Network Marketing Eğitimi,  firmaların oluşturmak istediği üye platformuna göre farklılık göstermektedir.

Bazı firmalar sahada yaygın olarak ürün satışı hedeflemişken, bazıları da firmaları kendi bünyelerine bağlayarak, onların yerel, ulusal veya uluslararası marka değerlerinden istifade ederek kazanç planı oluşturmak istemektedirler.

Burada bu firmaları da örneklendirmek gerekirse; uluslararası firmalardan biri olan avon tarzı firmalar, sahada satış personelleri ile (bir nevi networker basamağının en tabanı) daha çok kitleye ulaşmayı hedef haline getirmişlerdir.

KOBI bağlama tarzı oluşan yaklaşımlar ise; genelde Networkerların eğitimsizliğinden kaynaklanan sorunlardan dolayı, beklenen amaca ulaşamadan yok olmaya meyillidirler. KOBI bağlama adına, basiretsiz ve mesnetsiz fikirleri ile olur olmadık stratejik hatalar ile oluşuma aslında darbe vurmaktadırlar. Bu tarz network marketing firmalarının yapması gereken strateji ise; aslında ekibini iki ayrı kol ile geliştirmek olmalıdır. Bunlardan birisi saha ekibi (alışverişleri ile kobilere değer katacak kitle) ile oluşum yaparken, diğerleri de saha ekibine prestij katacak KOBIler ile sağlıklı ve düzeyli anlaşmalar yapmaya çalışmaları olacaktır.

Oluşum sürecinden Marketing plana kadar tüm Network Marketing Firması kurulum basamaklarında kaliteli destek, eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile NE-MA olarak kurumsal düzeyde başarılı çözümler sunmaktayız. Firmamız kurucularından olan Cihangir Osman ÇAKICI, kendisi 2002 yılından beri bu sektörü izlemiş, biriktirdiği bilgi donanımı ile bu kanalda en büyük eksiklik olan, online,  şeffaf,  anlık pirim ekip yönetimi ile sektöre ayrı bir soluk getirmiş, kurumsallık ve sahadaki amatör ruhu birlikte işleyerek daha kaliteli sunumlar için Network Marketing oluşumlarında profosyonelce destek vermektedir.

www.networkmarketingyazilimi.com

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someoneShare on Google+0
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok