ana sayfa > Affiliate Marketing Hakkında, GENEL > “Daha.net”in Satış Ortağı Ol, Kazan!

“Daha.net”in Satış Ortağı Ol, Kazan!

Daha.Net Türkiye’nin en iyi Hosting firmalarından birisi.Özellikle de domain fiyatları diğer hosting firmalarına oranla daha ucuz.Üstelik Türkiye’de ki en güvenilir ve kaliteli hosting firmalarından birisi.Bunun yanında Daha.Net’i diğer hosting firmalarından ayıran en büyük özelliği bir “Satış Ortaklığı Programı”nın olması.

Daha.Net Satış Ortaklığı Programı sayesinde bireysel ve kurumsal paket satışları için satış başına 6-39$ arası kazanç sağlayabilirsiniz.Eğer bayi paketleri satış yapıyorsanız kazancınız 19-89$ arasında değişiyor.Sizinse tek yapmanız gereken Daha.Net’e ücretsiz olarak üye olmak ve Daha.Net Satış Ortaklığı Programı’nı aktifleştirmek.Daha sonrasında size verilen bannerlar sayesinde tanıtım ve satış yapabilirsiniz.Eğer Daha.Net’te kayıtlı bir alan adınız yoksa kayıt sırasında sizden site adresi de isteyebilir.

Daha.Net Satış Ortaklığı Programı Komisyon Oranları:

Ücretsiz Satış Ortağı Olmak İçinhttp://www.daha.net/satis-ortagi/affiliates/signup.php?a_aid=577d74ae adresini ziyaret edebilir yada aşağıdaki formu kullanabilirsiniz..

 

Başvuru formu *Aşağıdaki formu kullanmanız durumunda  bilgileriniz kayıt altında olmayacaktır …

Kullanıcı Bilgileri

 

 

Satış Ortağı Bilgileri

 

Şartlar ve Kurallar

Tıklama komisyonları tek başına ödenmez. Tıklama komisyonlarının da ödenmesi için hesabınızdan bir adet barındırma hizmeti satılması gerekmektedir.

Ödemeler banka hesabınıza havale olarak yapılacaktır. T.C. kimlik no doğrulaması yapılamayan kullanıcılara ödeme yapılmaz. Ödeme yapılacak banka hesabı sizin adınıza olmalıdır.

Link ya da Banner: Yaptığınız banner’lar ya da hazırladığınız linkler, ziyaretçilerin daha.net yanlış yönlendirmesine sebebiyet vermemelidir.

Sahtecilik/Kandırma: daha.net şirketimizin ya da servislerimizin olduğundan farklı tanıtılması, trafik yönlendirme, sahte sipariş girilmesi gibi sahtecilik (fraud) ya da kullanıcıyı kandırma (abuse) eylemlerine karşı sıfır tolerans politikamız vardır. Bu tip hiç bir satışa kesinlikle komisyon ödenmeyecektir.

PPC (Tıklama Başına Ödeme) Reklamcılığı: daha.net anahtar kelimesine PPC Reklamı amaçlı teklif verilemez. Eğer bu şekilde davranan Satış Ortaklığı programındaki kişiler tespit edilirse, hesabı iptal olur ve ödenmemiş alacakları da incelemeye alınır. Yönlendirilmiş linkler bu yaptırım dahilinde değildir. Markalarımızdan bir başlık içerisinde iyi niyet dahilinde kullanılabilir ve ilgili duyurularımız; kupon, indirim ve kampanyalarımızdan bahsedilebilir.

Spam: Spam e-posta gönderilerek tanıtım yapılamaz. Kullanıcıları daha.net’e yöneltmek için markalarını ya da servislerimizi tanıtmak amaçlı hazırlanmış siteler için de Spam e-posta gönderilerek tanıtım yapılamaz. Eğer bu şekilde satış yapmaya çalışanlar tespit edilirse hesapları iptal olur ve ödenmemiş alacakları da incelemeye alınır.

Parasiteware ve Toolbar Satış Ortaklığı: daha.net için parasiteware ve toolbar kullanarak reklam yapılamaz. Bu şekilde reklam yapmaya çalışan kişiler tespit edildiği anda herhangi bir istisna olmaksızın hesapları iptal olur ve ödenmemiş alacaklarına el konulur.

Sonlandırma: daha.net yukarıda sakincasi belirtilen ve bununla kisitli olmayan davranışları tespit ettiğinde, satış ortaklığı programındaki kullanıcıları uyarma, hesapları geçici süreyle durdurma ya da kapatma hakkını saklı tutar. daha.net olarak yukarıdaki belirtilmiş veya belirtilmemiş sebeplerden dolayı üyeliğinizi iptal edebilir. Daha.net komisyon oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Kaydolup siteniz onaylandıktan sonra satış ortaklığı yönetim paneline  girişlerinizi  aşağıdaki formdan da yapabilirsiniz…(Daha.net’in kendi giriş html formudur)

 

 

Giriş

Kullanıcı Adı
Sifre
Remember me

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someoneShare on Google+0
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok